Czym zajmują się fordanserki?

Osoby, które wiedzą mniej więcej, na czym polega praca fordanserki, kojarzą ją głównie z tańcem i klubowymi imprezami. Zazwyczaj właśnie tym zajmują się młode dziewczyny zatrudniane do tej roli. Biorą czynny udział w organizowanych w dużych miastach wydarzeniach klubowych, rozkręcając je i rozpalając panującą na nich atmosferę do czerwoności. Ich zadania czasem są jednak o wiele bardziej wymagające. Fordanserka to nie tylko dziewczyna goszcząca w klubach. To pracownik, który może zrobić naprawdę sporą karierę.

Nierzadko bowiem fordanserki zatrudniane są do muzycznych teledysków. Poszukują ich agenci znanych gwiazd, którzy potrzebują dziewczyn młodych i atrakcyjnych, mogących podwyższyć wartość wizualną całego klipu. Wijące się tuż przy muzyku i wykonujące skomplikowane układy choreograficzne tworzą z teledysków prawdziwe dzieła sztuki. Coraz częściej też fordanserki zatrudniane są do klipów typowo reklamowych i biorą czynny udział w promowaniu różnych firm, zastępując w tej roli dotychczasowe hostessy.

frazy: sprzątanie grobów Warszawa na Cmentarzu Wawrzyszewskim, woda toaletowa Naomi Campbell Exult, produkcja asfaltu korkowego, asfalt syryjski