11. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” #altius #zawody #akrobatyka

W dniach 10-12 września, w hali Wilanowskiego Centrum Sportu odbędzie się już jedenasta edycja międzynarodowego turnieju w akrobatyce sportowej. Trzy dni wielkich emocji sportowych. Puchar „Warsa i Sawy” ma już swoje tradycje i stanowi ważne wydarzenie na sportowej mapie Warszawy.

Tym razem obok najlepszych akrobatów polskich wystąpią akrobaci z Ukrainy, Azerbajdżanu, Francji i Niemiec. Około dwustu zawodniczek i zawodników będzie rywalizować w czterech kategoriach wiekowych. Od kategorii 10-16 lat, poprzez 11-18 i 12-19, aż do kategorii seniorskiej powyżej lat 14.

Każdego dnia zawody startują o godzinie 10.00 i potrwają do godziny 18.00. Niedzielne finały rozpoczniemy także o 10.00. Planowane zakończenie finałów to godzina 15.00. W trakcie imprezy będzie obowiązywał reżim sanitarny. Publiczność zajmie 50% miejsc. Obowiązywać będą maseczki zakrywające usta i nos.

Hala Centrum Sportowego „Wilanów” ul. Wiertnicza 26.

Zapraszamy.

Realizacja projektów Stowarzyszenia Sportowego „Altius” we Wrocławiu jest możliwa dzięki środkom finansowym pochodzącym z Gminy Wrocław i wsparciu Prezydenta Wrocławia – Pana Jacka Sutryka.