Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla seniorów #senior

Fundacja Przyszłość Pokoleń już od 7 lat realizuje projekty dotyczące bezpieczeństwa seniorów. Przez ten okres, podczas ponad 120 szkoleń „Bezpieczny Senior” niejednokrotnie zgłaszali nam Państwo potrzebę skorzystania z darmowej porady prawnej.

Chcąc odpowiedzieć na sygnalizowane potrzeby, dzięki wsparciu uzyskanemu ze środków Gminy Wrocław, Fundacja uruchomiła Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej dedykowany głównie Seniorom. W czasie wizyty będą Państwo mogli uzyskać bezpłatną pomoc prawną od adwokatów lub radców prawnych współpracujących z Fundacją w zakresie bezpieczeństwa osób starszych. 👩‍⚖️📃

Punkt działa dwa razy w tygodniu – we wtorki oraz w czwartki w godz. 14:00 – 18:00 w Biurze Fundacji Przyszłość Pokoleń przy ul. Kołłątaja 31/1 we Wrocławiu.

Aby zapewnić Państwu wystarczającą ilość czasu przeznaczonego na poradę oraz zadbać o bezpieczeństwo w dobie pandemii koronawirusa wprowadziliśmy obowiązkowe zapisy. W celu skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej należy skontaktować się z Fundacją pod nr tel: +48 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00)
bądź mailowo pod adresem email: kontakt@przyszloscpokolen.pl

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferowanej pomocy!


Projekt sfinansowany ze środków Gminy Wrocław / www.wroclaw.pl