Sekcje sportowe

Dbając o rozwój różnych form kultury fizycznej w środowisku dzieci i młodzieży otworzyliśmy sekcję sportowe m.in.: akrobatyki sportowej oraz judo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy aktywności ruchowej.
Akrobatyka sportowa

Akrobatyka sportowa

Akrobatyka sportowa polega na wykonywaniu układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne przy wykorzystaniu m.in. trampoliny i ścieżek.

Judo

Judo

Judo jest sportem walki, opierającym się na rzutach i chwytach. Zabronione są tu uderzenia, kopnięcia, oraz techniki które są niebezpieczne dla zdrowie i życia. Judo przyczynia się do harmonijnego rozwoju, przekonuje że nie liczy się głównie siła i masa ciała, ale szybkość i zręczność.

Realizowane projekty

Realizowane projekty

Projekty realizowane przy wsparciu z budżetu Gminy Wrocław:

PROGRAM MŁODZIEŻOWYCH CENTRÓW SPORTU W 2023 ROKU

PROGRAM GRUP SZKOLENIA PODSTAWOWEGO W 2023 ROKU - Program Grup Szkolenia Podstawowego w Akrobatyce Sportowej w 2023 roku

DZIAŁANIA NA RZECZ WROCŁAWSKICH SENIORÓW W LATACH 2022-2023 - Przeciwdziałanie hipokinezji wśród Wrocławskich Seniorów "Mobilny Senior"

PROWADZENIE CENTRUM DZIAŁAŃ INTEGRACYJNYCH I SPORTOWYCH NA OSIEDLU NOWY DWÓR WE WROCŁAWIU W 2023 ROKU - Nowodworskie Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej "CITIUS"

Zadanie dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego:

Popularyzacja dolnośląskiej akrobatyki sportowej dla wszystkich SUPER LIGA AKROBATYKI SPORTOWEJ

Wsparcie psychologiczne sportowców trenujących akrobatykę sportową w dolnośląskich klubach


Zajęcia dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki:

akrobatyka sportowa, judo, gimnastyka dla seniora


Otrzymaliśmy wsparcie z programu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2023”

Sportowe Wakacje z Akrobatyką i JudoOtrzymaliśmy WSPARCIE FINANSOWE W RAMACH PROGRAMU „MIKRO GRANTY” na realizację projektu PN. „Żyjmy zdrowo na sportowo”


Nasi trenerzy

Wyszkolona kadra trenerów z odpowiednimi kwalifikacjami to podstawa. Zaufało nam już setki młodych adeptów akrobatyki i judo. Zaufaj i Ty.
Rafał Kubacki
Rafał Kubacki
Sekcja judo
Agnieszka Rauk-Kubacka
Agnieszka Rauk-Kubacka
Sekcja akrobatyki sportowej

Harmonogram zajęć [2023 r.]

Aktualności